Bft bgv her türlü ihtiyaca uygun olarak üretilen bir bariyer çeşididir. Ürünün farklı modelleri bulunmakla birlikte kol uzunluğu göz önünde bulundurularak düşük, orta ve yüksek hızda olmak üzere çok çeşitli modellerle ve en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Bariyer kolunun balans ayarı sistem içerisindeki yay aracılığı ile sağlamaktadır. Mekanik kilitleme sistemi bulunan ürünün kontrol ünitesi bulunmakla birlikte bu kontrol ünitesi üzerinden kullanım rahatlığınıza göre çeşitli ayarlamalar yapılabilmektedir.

Kol uzunluğuna göre açılıp kapanma süreleri değişebilmektedir. Ürün grubunun bazı modellerinde 3 veya 6 saniye arasında açılıp kapanma sağlanırken bazı modellerde 12 saniyede açılıp kapanma işlemi gerçekleşmektedir.

Bariyerdeki kol sistemi hariç mekanizmanın kendi ağırlığı 60kgdır. Ayrıca akıllı teknoloji ile modern sistemler bir araya getirilerek üretilen bft bgv ürün grubu kolay montajlama özelliğine de sahiptir.

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda bft Türkiye garantisinde üretilen ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca satış sonrası servis ve destek hizmetlerimiz de mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir