BFT E5 kanatlı kapı modellerine uygulana bir motor çeşididir. İnce şekilde tasarlanan yapısı direkt olarak sütun veya yapı üzerine kolaylıkla montajını sağlamaktadır. Ürün dairesel tek ve çift kanatlı kapılara da kullanımı uygun şekilde üretilmiştir.

Kontrol ünitesinin çeşitli özellikleri bulunmakla birlikte çeşitli aksam ve aksesuarlarla donatılmıştır. Mekanik sistemin ayarlanabilmesi özelliği ile canlı ve cansız türde çarpmalara karşı emniyeti sağlayarak ters yönde hareket etmesine olanak sağlamaktadır.

230 voltajla çalışan ürün çok fazla yoğun kullanımlar için uygun değildir. Kanatlı kapılarda kullanım için maksimum 200kg’dır. Ayrıca kanat uzunluğu1,8m’ye kadar çıkabilmektedir.

-15 ile 65 dereceye kadar sorunsuz şekilde kullanımı sağlayan BFT E5 ürünümüz ip 45 kontrol ünitesi ile motor koruma sınıfına sahiptir. Elektrikli kilit sistemi ile çalışan ürün kilitsiz olarak el ile de rahatça çalıştırılabilmektedir. Ürünün kendi ağırlı 8 kg’dır ve akü ile de çalışabilmektedir.

Her türlü ihtiyacınıza uygun olan bu ürün modeli ile satış sonrası servis hizmetimiz mevcuttur. Herhangi bir arıza durumunda web sitemiz üzerinden teknik destek alabilir veya müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir