Bft endüstriyel garaj kapısı üretiminde kaliteyi ve müşterilerinin kullanım rahatlığını sunan firmamız kapı ihtiyacınızda en fonksiyonel ve pratik çözümleri sizlere sunmaktadır. Fotoselli kapı, seksiyonel kapı ve yana kayar kapı çeşitlerimiz kullanımınıza göre endüstriyel alanlar için de kullanılabilmektedir.

Bft endüstriyel garaj kapısı kontrol sistemiyle herhangi bir arıza durumunda arıza tespit edebilmektedir. Akıllı teknolojiyle son sistem özelliklerde üretilen ürünlerimiz uzaktan kumanda yöntemiyle de açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Garaj kapısı olarak tercih ettiğiniz ürününüz kolay monte edilebilmekle birlikte araç tanıma sistemiyle de her türlü hava koşulunda rahatlığınızı ön plana tutmaktadır. Kumandası ile tek tuşla açıp kapama yapabileceğiniz gibi birden fazla kumandayı da farklı çalışanlarınıza kullanım kolaylığı açısından verebilirsiniz.

Belli başlı özelliklerinin yanı sıra estetik bir görünüm kazandıran kapılar endüstriyel alanlarınızın prestijine görsel bir estetik kazandıracak. Endüstriyel alanlarınızda ihtiyaçlarınıza göz zevkinizde hitap edebilecek şekilde cevap veren firmamızda en uygun fiyatları bulacaksınız. Satış sonrası teknik destek ekibimizle olması muhtemel problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Sizler de endüstriyel alanlarınızın her türlü kapı ihtiyaçlarınız için internet sitemizden bizlere ulaşabilir ve ürünlerimiz hakkında detaylı incelemede bulunabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerimizi arayarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım sunduğumuz ürünlerimizden sizler de memnun kalacaksınız. Sizin memnuniyetiniz bizim referansımızdır. Tercih edeceğiniz her ürünümüz kalite  standartları çerçevesinde üretilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir