Bft ıgea kanatlı kapı motorlarındandır. Mafsallı kapı motoru veya kanatlı bahçe kapı motoru olarak adlandırılır. Her türlü ihtiyaca uygun bir model olan ürün 125 dereceye kadar açılabilme ve geniş sütunlara montajlanma gibi özellikleriyle kullanışlı bir kol yapısına sahiptir.

Güvenlik standartları çerçevesinde kaliteli ve modern akıllı teknoloji uygulanarak üretilmiştir. Çarpma emniyet sistemi ile canlı veya cansız herhangi bir nesne ile çarpışması durumunda ürün durup aksi yönde hareket etmektedir. Kontrol ünitesinde kilitli çalışma özelliği bulunmaktadır. Akü ile çalışma özelliği bulunmayan bu ürünün bazı modelleri akü ile de çalışabilmektedir. Ip44 koruma sınıfında yer alarak 15 saniye içerisinde 90 derecelik açı ile açılabilmektedir.

Bft igea kanatlı kapı motorunun kendi ağırlığı 16kgdır. Yarı yoğun kullanımlara uygun olmakla birlikte -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Maksimum kanat ağırlığı 250kg olmakla birlikte maksimum kanat uzunluğu 2,5mdir.

Ürünün çalışma süresi, tur ayarı ve buna benzer çok çeşitli fonksiyonları kontrol ünitesi üzerinden kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Bft Türkiye firmamız garantisinde üretilen kanatlı kapı motoru hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için web sitemizden veya iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir