Bft igea ıb bt kanatlı kapı motorları arasında yerini alır be bft igea adı altında çeşitli modelleri bulunmaktadır. Mafsallı kapı motoru olarak da bilinmektedir. Bft igea ıb bt kanatlı kapı motoru modeli güvenlik standartları çerçevesinde üretilmiş makine talimatları doğrultusunda basit ve hızlı montaj imkanı sunmaktadır. Kablo kirliğini ve montaj süresini azaltan ürünün maksimum kanat ağırlığı 250kg, maksimum kanat uzunluğu ise 2,5mdir.

Kilitli çalışma özelliğine sahip üründe elektrikli debriyaj sistemi ve serbest bırakma anahtarı mevcuttur. Ürünün kontrol ünitesi üzerinden çalışma süresi ve tur ayarları gibi fonksiyonlar ayarlanabilmektedir. Ürün 15 saniyede 90 derecelik bir açıyla açılıp kapanabilmektedir.

Yoğun kullanımlara uygun şekilde dizayn edilen ürün -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz çalışabilmektedir. Ayrıca ip44 koruma sınıfına dahil plan ürünün kendi ağırlığı 6kgdır.

Akü ile de çalışabilen bu ürün grubu modeli çarpma emniyet sistemi sayesinde olası bir canlı cansız engelle karşılaşması durumunda durup aksi yönde hareket etmeyi sağlamaktadır. bft Türkiye garantisinde üretilen ürün hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir