Çeşitli kapı ürünlerimiz için üretilen bft kumanda ile yalnızca tek tuşa basarak garaj kapılarınızı bahçe giriş kapılarınızı açıp kapatabilirsiniz. Belirli mesafeden açıp kapama özelliği ile fonksiyonel olan bu kumandalarla hayatınız daha da kolaylaşacak. Faklı çeşitler ve özelliklerle sizlere sunulan bft kumanda tipleri isteğinize bağlı olarak değişebilmektedir.

Tek tuşla kapılarınızı açma kapama işlemini yapabileceğiniz gibi birden fazla tuşla da çeşitli işlemler yapabilirsiniz. Üretilen her kumanda tipi bahçe kapıları ve garaj kapılarında kullanılabilmektedir. Ayrıca bariyerler ve sekiyonel kapılarda da kumanda çeşitlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek düğmeli kumandalarda kapınızın açılıp kapanmasını otomatik olarak kontrol altında tutabilirsiniz. 50 m çekiş mesafesi bulunan iki düğmeli kumandalarımız 2 V dc pil ile çalışabilmektedir. Yine iki düğmeli kumanda çeşitlerini de bariyer kumandası, bahçe ya da garaj kapısı kumandası, seksiyonel kapı kumandası ve fotoselli kapı kumandası olarak kullanabilirsiniz.

Bft Türkiye olarak firmamız kullanım kolaylığınızı ön planda tutarak kalitesi sizlerle buluşturmak için çalışmalarını aralıksız sizler için sürdürmektedir. Herhangi bir problem karşısında destek hizmetlerimizden yararlanarak sorunu ortadan kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Satış sonrası da destek hizmetlerimiz rahatlığınız için devam etmektedir. Uzun ömürlü kullanımlarda tercih edeceğiniz tek doğru adres firmamızdır. Uzun süreli kullanım ve kullanım rahatlığınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Uzaktan kumanda yöntemiyle açılıp kapanmasını sağlayacağınız kapılarınız sizler için büyük kolaylık olacak. Sizlere verebileceğimiz en değerli hediyemiz memnuniyetiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir