Bft lüx kanatlı kapı motoru ürünün çeşitli modelleri olmakla birlikte güçlü hidrolik yapıya sahip bir ürün grubudur. Her ihtiyaca ayrı bir ürün grubu modeliyle karşınıza çıkan bu kanatlı kapı motorları kapı kanatlarının hem açılma hem de kapanma durumlarında kilitleme özelliği gösteren ve kilit özelliği olmayan modelleri mevcuttur. Güvenli kullanım için iki adet ayrı valf içeren kontrol edilebilir sıkışma emniyet sistemi kapıların güvenliğini garanti altına almaktadır.

Ürünler grubundaki tüm motor modelleri 8,7kg ağırlıkta olmakla birlikte ıp57 koruma sınıfına dahil edilmiştir. Çok yoğun kullanımlara uygun şekilde dizayn edilen ürün grubu modelleri   -10 derece ile 60 dereceye kadar sorunsuz bir çalışma performansı sergilemektedir. Ürün modeline göre kanat genişliği 2m’den 5m’ye kadar çıkabilmektedir.

Ürünün 90 derecelik açı ile açılma süresi 17 ile 50 saniye arasında değişmektedir. Aynı şekilde ürün modellerinin maksimum kanat ağırlığı 300, 500 ve 800kg’dır. Termik koruma içeren ürün modelleri kendinden hidrolik kilitli olduğu gibi kilitsiz modelleri de bulunmaktadır. Bft Türkiye garantisinde üretilen bft lüx kanatlı kapı motoru hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir