Bft p4,5 – p7 kanatlı kapı motorları için tasarlanmış özel mekanizmalardır. Bu iki ayrı kanatlı kapı motor grubu modeli özellikle bahçe kapıları için idealdir. Her iki hidrolik mekanizmanın da farklı özellikleri bulunabilmektedir.

Özellikle belirtmek gerekirse bft p4,5 – p7 kanatlı kapı motorları geniş kanatlı açılan kapılar için dizayn edilmiş ve geniş kanatlı kapılara en uygun olabilecek motor ürün grubudur.

P4,5 kanatlı kapı motoru modelinin maksimum kanat genişliği 4,5 metredir ve bu modelin 90 derecelik bir açıyla açılma süresi 28 saniyedir.

P7 kanatlı kapı motoru modelinin ise maksimum kanat genişliği 7 metredir. Ürün yaklaşık 42 saniye içerisinde 90 derecelik bir açıyla açılıp kapanabilmektedir.

Her iki ürünün de elektrikli kilit sistemi mevcut olup, tercihe göre çeşitli aksesuarlarla da ürünün kullanım özellikleri zenginleştirilebilmektedir.

Kanatlı kapılarınızda kullanım konforu sağlayan ürün grubu motorları uzun süreli kullanımlarınız için en ideal çözüm olacaktır. Uygun fiyatlarla ürüne bft Türkiye garantisinde sahip olabilirsiniz. Satış işlerimizin yanı sıra satış sonrası servis ve destek hizmetlerimi de mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir