Çeşitli mimari tasarımların sergilendiği bft seksiyonel kapı çeşitlerimiz özellikle garaj kapılarının kullanımı için tasarlanmaktadır.

Bft seksiyonel kapı çeşitleri müstakil konutların, apartman ve sitelerin kapalı otopark girişlerinde yoğunlukla tercih edilmektedir. Estetik ve güvenliği bir arada sunan firmamız tüm kapı ürünlerini kullanım kolaylığınızı ön planda tutarak sizlere sunmaktadır. Elle veya motorla kontrol edilebilen kapılar yanlarda bulunan raylar sayesinde tavana doğru açılıp kapanmaktadır. Tavanda yay ile dengelenen bu kapılar güvenli ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

Emniyeti de göz önünde bulunduran firmamız seksiyonel kapı çeşitlerinin her hangi bir sert cisimle çarpışması durumunda ters yönde hareket etmesini sağlayacak özellikte üretimini gerçekleştirmektedir. Kontrol ünitesi de mevcut olan kapı sistemlerinin parametre ayarını yaparak açılıp kapanma süresini ayarlamanızı sağlamaktadır. Daha birçok fonksiyonel özelliğe sahip ürünlerimizden sizler de memnun kalacaksınız. Satış sonrası destek hizmetlerimizle de yanınızda olarak olması muhtemel tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Bft Türkiye ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş için web sitemizden ya da müşteri hizmetlerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her hangi bir problem karşısında uzman kişilerden olan ekibimizle çözüm odaklı çalışmalarımızı sizler için sürdürüyoruz. Ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini başka firmaların ürünleriyle karşılaştırarak test edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza fazlasıyla cevap veren firmamızda en uygun fiyatlarla kapı sahibi olabilir ve güvenliğinizi bir kat daha arttırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir