Bft sp4000 yana kayar kapı motorlarındandır. Yana kayar kapılarda garaj kapısı ve bahçe kapısı motoru olarak tercih edilen motor modelleri arasında yerini alır. Donatılan çarpmalara karşı güvenlik sistemiyle canlı veya cansız herhangi bir olumsuz etki ya da engelle karşılaşılması durumunda durup aksi yönde hareket etme özelliğine sahiptir.

Yaklaşık 400 araçlık otopark veya garaj sistemleri için ideal bir çözüm olacak bft sp4000 ürün modeli çok yoğun kullanımlara uygun şekilde modern, kaliteli ve akıllı bir teknolojiyle dizayn edilmiştir. Yana kayar kapı motor modelinin dakikada açılma hızı 10 metredir. Ayrıca bu ürünün fast modeli dakikada 20 metre açılabilmektedir.

Teknik özellik olarak ürünün otomatik ve dinamik redüktör yapısı sayesinde açılma ve kapanma esnasında kapının kendiliğinden yavaşlanması sağlanmaktadır. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda ürün akü ile de çalışabilmektedir. Ürün hızlı ve kolay şekilde montajlanabilmektedir.

Bft Türkiye firması garantisinde üretilen yana kayar kapı motoru hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir