bft-sub

Bft Türkiye 800kg ağırlığında tek kanatlı kapılarda sağ ve sol olmak üzere çeşitli özelliklere göre farklılaşan bu ürün grubu kilitli kilitsiz birçok modeli ile satışa sunulmuştur. Elektrikli kilit sistemi sayesinde kilitsiz modeller kilitli hale de getirilebilmektedir. BFT Sub mekanizması kapı kanadına herhangi bir zarar vermeden sökülüp takılabilmektedir. Yerden gömmeli olan bu model kapı yüzeyinde görünmeyecektir. Bu da kapınızın daha estetik görünümde olmasını sağlar.

Yoğun kullanıma uygun olan bu ürün -10 ile 50 dereceye kadar sorunsuz bir performans sergilemektedir. İp67 koruma sınıfına dahil olan ürünün motor yapısı hidro mekaniktir. Motor içerisinde bulunan valfler ile sıkışmaya karşı güvenlik sistemi sayesinde kapınız güvence altına alınmıştır.

BFT sub ürün çeşitlerinin genel olarak ağırlığı 22kgdır. Akü ile çalışma özelliği bulunmayan ürün teknik özellik olarak termik koruma sistemine sahiptir. Çok çeşitli aksesuarları ile de kullanım rahtlığınızı ön plana çıkaran ürüne bft Türkiye garantisinde sahip olabilirsiniz. Satış sonrası destek ve servis hizmetlerimizle de her an sizlerin yanındayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir