Teknolojinin getirdiği yeniliklerden sonuna kadar faydalanmak insanların yükünü büyük ölçüde hafifletmekte ve hayatı daha pratik şekilde yaşanır hale getirmektedir. Bft taşıt tanıma sistemi passy hayatı kolaylaştıran yeniliklerden biridir.

Otomatik kapınızın kontrol ünitesindeki alıcı sayesinde bft taşıt tanıma sistemi passy devreye girmektedir ve sis aracınızdan inmeden aracınız algılama mesafesine girdiğinde kapı kendiliğinden açılmaktadır. Alıcı ünite tüm bft ürünleriyle uyumlu çalışabilmektedir.

10m ile 50m arasında değişen algılama mesafesi ile kapınız kendiliğinden açılacaktır. Ayrıca sistem -20 derece ile 70 derece arasında sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Montaj kolaylığı da sağlayan ürün için kontrol ünitesinde cihaza çekilen bir çift 20vdc besleme kablosu gereklidir.

Ip55 koruma sınıfı da mevcut olan ürün ile rahatlığınız bir kez daha ön plana çıkacak. Teknolojinin geldiği son noktada bft Türkiye garantisinde kaliteli ve modern şekilde üretilen ürünlerden daha detaylı bilgi almak ve yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz. Satış sonrası servis ve destek hizmetlerimiz ile de memnuniyetinizi bir kat daha arttırıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir