Her türlü olumsuz hava koşullarından etkilenmemeniz için çeşitli alternatifler üreten firmamız bft taşıt tanıma sistemleri ile de tercihleriniz arasında yerini alacak. Fotoselli kapı, yana kayar kapı, seksiyonel kapı ve daha birçok çeşidi bulunan kapılarımızı satışa sunarken çeşitli özellik sistemleriyle de kullanım rahatlığınızı amaçlıyoruz.

Uzun süreli kullanımlarınızda yüzünüzü güldürecek çalışmalarımızdan sizler de memnun kalacaksınız. Apartman-site, işyeri veya fabrikanıza yaptırdığınız kapılarınıza özel bir çip yerleştirerek taşıtlarınızı tanıma imkanı sağlıyoruz. Algılama alanına girdiği anda kumandaya bile ihtiyaç duymadan kapınız açılacak ve rahatlıkla aracınızdan bile inmeden giriş sağlayabileceksiniz. Mekanizmanın düzenli işlemesi için aracınızın sistem tarafından tanınması gerekir. Ayrıca birden fazla araç taşıt tanıma sistemine dahil olabilmektedir.

Bft taşıt tanıma sistemleri ile hayatınızı daha da kolaylaştırıyor ve kullanım rahatlığınızı ön plana çıkarıyoruz. Kaliteli şekilde üretilen tüm kapı çeşitlerimiz sizin beğeninize en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıca satış sonrası olması muhtemel herhangi bir problem karşısında internet sitemizin canlı destek bölümünde işinde uzman kişilerden yardım alabilirsiniz veya müşteri hizmetlerimizden yararlanarak problemin çözümü hakkında müşteri temsilcilerimizle de görüşebilirsiniz. Teknik servis elemanlarımızla olması muhtemel problemlerinizde her an sizlerin yanındayız. Firmamız garantisinde üretilen ürünlerimiz kaliteli işçilikle ve aklı teknoloji sistemiyle donatılmıştır. Ürünlerimiz ve özellikleri hakkında bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Güvenliğin ve estetiğin bir numaralı adresi bft Türkiye.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir