Yana kayar, kanatlı ve seksiyonel kapılarda uzaktan yönetimi sağlayan BFT TEO1 KUMANDA tek tuşlu kumanda çeşididir. Özellikle bahçe kapılarında, garaj kapılarında ve bariyerlerle yoğunlukla bir aksesuar çeşidi olarak kullanılır. Hava şartlarından etkilenmenizi önleyecek bu sistem ile algılama mesafesi içerisinde tek tuşa basarak kapının açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Apartman ve site girişleri, endüstriyel alan girişleri, otoparklar, villa tarzı konutlar vs daha birçok alanda uzaktan kumanda yöntemi ile kapılarınızın rahatlıkla açılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca toplu giriş ve birden fazla araç kullanımı bulunan yerlerde anahtarlar tanımlanarak çoğaltılabilmektedir.

BFT TEO1 KUMANDA İtalyan firmasının eski uzaktan kumandalarındandır ve tek tuşla tek bir kapıyı kontrol etmenizi sağlar. Özellikli kapılarınızın kontrolünü rahatlıkla elinizde tutabilirsiniz.

Kullanım konforu amaçlı üretilen bu aksesuar ürünü BFT Türkiye garantisinde üretilmektedir. Firmamızdan sipariş verdiğiniz çeşitli kapılarınızın yanında aksesuar olarak kullanabileceğiniz bu ürünü sizler de tercih edebilirsiniz. Satış, destek ve satış sonrası servis hizmeti sunan firmamız her hangi bir problemle karşılaşmanız durumunda sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Bizlere web sitemizden veya müşteri hizmetleri numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One thought on “Bft TEO1 Kumanda

  • Merhabalar ben Kırşehir in kaman kazasının d6MERHACILI kasabasında. Burda Bahe7eli evim var şu anda hazır bahe7e kapısı var genişliği 4,5m yfcksekliği 1,5m ağırlık tieamnhn 200 kilo falan. Buna motor takmak istiyorum. Nasıl bir motor takmam lazım ve bana kae7a maal olur. Bana bir bilgi verirseniz şimdiden teşekkfcr ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir