1999 yılında bft Türkiye olarak kurulan firmamız yay, otomatik kapı ve panjur sistemleri adı altında çalışma hayatına başlayarak en kaliteli ürün ve aksesuarları üretmeye devam etmektedir. Fotoselli, seksiyonel ve yana kayar kapılardan bu ürünlerin motor, yedek parça ve aksesuar çeşitlerini sizler için üreterek 16 yıllık geçmişimizle sektörde adından söz ettiren bir firma olarak karşınıza çıkmaktayız.

Ülkemizin kapı ve panjur sistemleri piyasasına köklü bir adım atarak artan rekabet ortamında yerini tam anlamıyla bulan firmamız siz değerli müşterilerimizin tercihleriyle de daha da büyümektedir. Çeşitli distribütörlerimiz gelişim ve büyüme konusunda en önemli kanıtımızdır. Ülkemizin çeşitli bölge ve yerlerinde bulunan distribütörlerimiz de firmamız adı altında tüm kapı ve panjur sistemleri ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliklerdedir.

Yenilikçi anlayışımızla çıktığımız bu yolda doğru ve emin adımlarla ilerleyerek en kaliteli üretimi uzun ömürlü kullanımlarınız için sizlere sunuyoruz. Estetik yapıda üretilen tüm ürünlerimiz yenilikçi anlayışın hizmetlerimize en güzel şekilde yansımasıdır. Dairesel kapılar, garaj kapıları ve çok çeşitli kapı modellerimizin yine çok çeşitli motor ve aksesuarları satış işlemini bft Türkiye olarak gerçekleştiriyoruz. Satış imkanının yanı sıra servis aracılığını da üstlenen firmamız bft Türkiye yetkili bayisi olarak hizmetlerini sizler için sürdürmeye devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir