Bft virgo kanatlı kapı motorları arasında dairesel tip kapı motorudur. Bahçe kapısı motoru olarak da kullanılabilen ürünün kontrol ünitesi sayesinde tur ayarları, hata bulma ve çalışma süresi gibi fonksiyonel işlevleri ayarlanabilmektedir. Akıllı teknoloji ile kaliteli şekilde üretilen ürünün mekanik sonlandırma ve limit switch sistemi bulunmaktadır.

Yoğun kullanımlar için uygun olan bft virgo kanatlı kapı motoru 14 saniye içerisinde 90 derecelik açı ile açılabilmektedir. -15 derece ile 50 derece arasında sorunsuz çalışma performansı sergileyebilmektedir. İp44 koruma sınıfına dahil olan ürünün kendi ağırlığı 8kg olmakla birlikte akü ile çalışan özelliği de bulunmaktadır.

Ürünün LCD ekranından kolay programlama yapılabildiği gibi ürün basit ve hızlı montaj sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Çarpmalara karşı emniyet sistemi ile herhangi bir canlı ya da cansız engelle karşılaşıldığında durup aksi yönde hareket etmektedir.

Kontrol ünitesi mekanizmasının ön kısımda bulunması kolay erişim imkanı sağlamaktadır. ürünün parmak sıkıştırılmasına karşı geliştirilmiş özel mafsalı da bulunmaktadır. Bft Türkiye garantisinde üretilen ürün hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir