Bft vista fotoselli kapı, radarlı kapı, sensörlü cam kapı olarak adlandırılmaktadır. Her türlü ihtiyaca uygun bir model olan ürünün çeşitli özelliklerde birçok seçeneği mevcuttur. Geçiş aksesuar seçenekleri bulunan ürünün her bir modelinde ayarlanabilir tork seçeneği, tek tuş ile otomatik ayarlama, el tipi programlama cihazı ile programlama özellikleri mevcuttur.

Ürün tek kanatta 150kg, çift kanatta 120+120kg taşıma kapasitesine sahiptir. Yüksek kalitede mikroişlemci ile enkoder algılama sistemine sahiptir. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda otomatik olarak akü ile çalışma özelliği bulunan ürünün 16mm’ye kadar tekerlek taşıyıcı yüksekliği bulunmaktadır.

0 derece ile 50 derece arasında sorunsuz çalışma performansı sergileyen bft vista sürekli kullanımlara uygun şekilde dizayn edilmiştir. Kontrol ünitesi üzerinde bulunan LCD ekran üzerinden kolayca programlama yapılabilmektedir. Akıllı teknolojide üretilen ve montaj kolaylığı da sağlayan ürünün opsiyonel elektromanyetik motor kilidi bulunmaktadır. Ayrıca üründe kanatların el yöntemiyle açılmasını engelleyen motor baskı sistemi de mevcuttur.

Montaj kablolarını gizleyen kablo yatakları ve kapak fitili sayesinde kablo kalabalığından kurtulabilir ve mekanlarınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir