Her ihtiyaca uygun olacak şekilde dizayn edilen bft vista sl ürün çeşitleri fotoselli kapı türlerindendir. Kaliteli ve modern şekilde geliştirilen bu kapı türleri tek kanatta 150kg çift kanatta 80+800kg taşıma kapasitesiyle donatılmıştır. Geçiş aksesuar seçeneği bulunan ürün, filtrelenmiş trafo sistemi, dunker motor, özel tasarım profilleri, ayarlanabilir tork seçeneği ve daha birçok özellikleriyle sizlere sunulmaktadır.

Bft vista sl fotoselli kapı tek tuşla ayarlama yapılabilmektedir. Ayarlanabilir tork seçeneği bulunan ürün elektromekanik motor kilidi içermektedir. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışabilen ürün ıpx0 koruma sınıfına dahildir ve -20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz bir performans ile çalışabilmektedir.

El tipi programlama cihazı ile programlama yapılabilmektedir. Ayrıca kontrol ünitesi üzerinde bulunan LCD ekran üzerinde de kolay şekilde programlanabilmektedir. Üründe kanatların el ile açılmasını engelleyen motor baskı sistemi mevcuttur. Sürün sürekli kullanımlara uygun şekilde üretilmiştir. Bft Türkiye garantisinde üretilen ürün için daha detaylı bilgi ve siparişlerinizde bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir