Tasarım ve güçlü performansın bir arada bulunduğu bft vista sw modern teknoloji ile üretilen fotoselli kapı türüdür. Radarlı kapı sistemleri arasında tek tuş ile ayarlanabilen özelliği ile sıklıkla tercih edilmektedir. Üründe enkoder sistem, mekanik stop, limit switch tipi gibi özellikler bulunmaktadır. 4-6 saniye arasında açılma özelliğine sahip olan kapı türü 4-15 saniye arasında kapanma hızına sahiptir.

Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışma özelliğine sahip bft vista sw ürün grubu -20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Sürekli kullanımlar için elverişli olan ürün ip40 koruma sınıfı içerisinde yer alır.

Maksimum 250kg kanar taşıma kapasitesine sahip olan ürün 140cm genişliğindeki kanatlarda kullanılabilmektedir. Ürünün mafsallı ya da kızaklı kol seçeneği bulunmaktadır. Kontrol ünitesi üzerindeki LCD ekran üzerinden kolay programlama yapılabilmektedir ve montaj kolaylığı sağlanmaktadır.

Kanatların el ile açılmasını engelleyen motor baskı seçeneği bulunmakla birlikte kapının açılıp kapanma hızı, hızlanma ve yavaşlama ivmesi, açılıp kapanma esnasında yavaşlama mesafesi ve hızı pratik bir şekilde ayarlanabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir