Modern olarak üretilen fotoselli kapı sistemlerinin akıllı bir tasarımı olarak bft vista tl ön plana çıkmaktadır. Bu kapı türünün çift kanat ve dört kanat olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Çift kanatlı sistem kontrol ünitesini içerisinde barındırmaktadır. Her iki ürün çeşidi de açılırken mekanik stop, enkoder sistem ve termik koruma içermektedir.

Dört kanatlı sistemde filtrelenmiş trafo sistemi ve dunker motor bulunmaktadır. Ürün grubu 0 derece ile 50 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergilemektedir. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışabilen bft vista tl çeşitleri sürekli kullanımlar için uygundur. Yangın alarm sistemi ile uyumlu çalışabilen ürünün ayarlanabilir tork seçeneği bulunmakla birlikte tek tuş ile otomatik ayarlama yapılabilmektedir.

Kablo yatakları sayesinde kablo kalabalığında kurtularak estetik bir görünüm de sağlayabileceksiniz. Sınırlı geçiş alanına sahip sahil girişlerinde sürgülü kapı otomasyonu olarak da tercih edilebilmektedir.

Geniş aksesuarlarla zenginleştirilebilen teknik özellikler ile kontrol ünitesi üzerinde bulunan LCD ekran kolay programlama yapabilmeyi sağlamaktadır. montaj kolaylığı sağlayacak şekilde dizayn edilen ürün ayrıca el tipi programlama cihazı ile de programlanabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir