Akıllı teknolojiyle üretilen yana kayar kapılar apartman-site girişleri, villa, otopark girişleri, endüstriyel tesisler ve daha birçok alanın kullanımı için uygun ve kaliteli şekilde üretilmektedir.

Bft yana kayar kapı sistemlerine özel olarak yerleştirilen kontrol ünitesi ile ayarlama işlemleri kolaylıkla yapılabilmekte ve olması muhtemel bir sorunda hata bulma fonksiyonu devreye girmektedir. Hızlı ve basit montaj sağlayacak şekilde dizayn edilen bft yana kayar kapı sistemleri belirlenen güvenlik standartlarına tamamı ile uyum sağlamaktadır. Kontrol ünitesindeki LCD ekran kolay programlamayı da sizlere sunmaktadır. Ayrıca kontrol mekanizmasının ön tarafta yapılması erişim ve kullanım kolaylığını da beraberinde getirir.

Çoğaltılabilir uzaktan kumanda yöntemiyle kapılarınızın açılıp kapanmasını tek tuşla sağlayabilirsiniz. Emniyet sensörü sayesinde olası canlı ya da çansız bir nesnenin çarpması sonucu kapı kendiliğinden aksi yönde hareket edecektir. Kullanım rahatlığı ön planda tutulan bu ürünlerimizin birçok çeşidi ve her çeşidin seçiminize göre ayrı ayrı özellikleri bulunabilmektedir. Yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarında kapı açma derdi olmadan rahatça tek tuşla kapılarınızın açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteyi estetikle bütünleştirdiğimiz ürünlerimizden sizler de memnun kalacaksınız. Kapı çeşitlerimiz ve çok daha fazlası için detaylı bilgi ve incelemeyi internet sitemizden veya müşteri hizmetleri numaramızdan edinebilirsiniz. Güvenliğiniz ve göz estetiğiniz için yaşam alanlarınıza ayrıcalığı firmamız olarak bizler sağlıyoruz. Tüm kapı ihtiyaçlarınızda bft Türkiye’ye uğramadan geçmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir