Bft Türkiye olarak  Dairesel Kapı Motoru alanında sizlere hizmet veren firmamız kalite ve uygun fiyat garantisi ile karşınıza çıkmaktadır . Güvenliği en üst düzeyde olan otomasyon sistemlerimiz bizi avrupa ve ülkemizde en çok tercih edilen marka haline getirmektedir . Sık kullanım alanları arasında yer alan bahçe girişleri , tesis girişleri , firma bina önleri gibi yerler için ideal olan BFT Dairesel kapı motorları göze hoş gelen yapısı sayesinde görüntü kirliliğine yol açmamaktadır .

Bft Dairesel Kapı Motoru Fiyatları

Çeşitli güvenlik önlemleri sayesinde arada sıkışmalara yol açmadan uzun yıllar problemsiz bir biçimde kullanımlarınıza sunulmaktadır . BFT Dairesel Kapı motorları ; genellikle 90 derece açılan kanatlı kapılarınız için ideal olmaktadır . Pratik ve teknolojik yapısı ile insan gücü gerekmeden tek tuşla açılım , kapanım yapabileceksiniz . Kanat uzunlukları önemli olan kapılarınız için önceden verilen bilgiler sayesinde ya da uzman keşif ekiplerimizin incelemeleri doğrultusunda sizlere en uygun motora sahip olabilirsiniz .

Bft Dairesel Kapı Motoru

Otomatik Dairesel Kapı Motoru

Dairesel kapı motorları ; Hidrolik tip ve elektromekanik tip kanatlı kapı otomasyonları olarak olarak ayrılmaktadır . Phobos modelimiz  maksimum 500 kg , kanat uzunluğu 4 metre ye kadar olan 120 derece açılım yapabilen kanatlı kapılarınız için uygun olmaktadır. Kit halinde sahip olabileceğiniz modelimize içerisinde 2 motor, kontrol kartı , fotosel , flaşör , 2 adet mitto 2 yeni model kumanda ile sahip olabilirsiniz . ELI AC A35 VELOCE  modelimiz kapı ağırlığı 200 kg kanat uzunluğu 3.5 metre ye kadar 120 derece açılım yapabilen kapılarınız için uygun olmaktadır .

Orta yoğunlukta olan alanlarınız için ideal olan modelimize çeşitli aksesuar seçenekleri ile sahip olabilirsiniz .Hidrolik tip dairesel kapı motorları arasında bulunan  LUX  serisi maksimum ağırlığı 800 kg , kanat uzunluğu 5 metre olan 130 dereceye kadar açılım yapabilen kanatlı kapılarınız için uygun olmaktadır . Bir diğer modelimiz olan SUB  ağırlığı 800 kg , maksimum kanat uzunluğu 3.5 metre olan 120 dereceye kadar açılım yapabilen dairesel kapılarınız için uygun olmaktadır . Bütün modellerimiz için ayrıntılı bilgi ve keşif istekleriniz için lütfen iletişim bölümünden bizlere ulaşın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

Bft Dairesel Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım Crea.Work