İtalyan devi BFT nin Türkiye ‘ de faaliyet gösteren yetkili bayisi olarak firmamızın güvencesi ve kaliteden ödün vermeyen hizmet yapısı sizlere konforlu hayatın keyfini sürdürecek. Otomasyon sistemlerinin öncüsü olan BFT markasının güvenlik ve göze hoş gelen yapısı sayesinde dış ve iç mekanlarınız teknoloji ile buluşacak.

Bft Kollu Bariyer

Özellikle kollu bariyer otomasyonları içerisinde Türkiye ‘ de en çok tercih edilen motor grubuna sahip olan markamızın sağlamlık ve uzun ömürlü oluşu en önemli kriterlerden birisi olarak göze çarpmaktadır . Kollu bariyer alanında ki başarısını müşteri memnuniyeti ile beraber sağlayan BFT , çeşitli aksesuar seçenekleri ile de özelleştirilebilen yapısı ile dikkat çekmektedir . Kit halinde satın alabileceğiniz kollu bariyer sistemlerine daha uygun fiyatlarla sahip olabilir dilerseniz tek motor ve aksesuar seçeneklerine de ayrı ayrı sahip olabilirsiniz . Montaj işlerini profesyonel ekiplerimiz verdiğimiz gün ve saatte yanınızda olarak tamamlayabilir ve kullanımınıza sunulur. Montaj hariç fiyat ve bilgilendirme almak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz . BFT Kollu bariyer sistemleri alanınızın genişliğine göre çeşitli motor grupları halinde satışa sunulmaktadır . Alçalma , yükselme sürelerini kendiniz belirleyebilir zaman kaybı yaşamadan kullanıma başlayabilirsiniz . Yere bağlanan kollu bariyer sistemleri haricinde duvara monte olabilen çeşitlerde bulunmaktadır . 9 metreye kadar çıkabilen bariyer kolu ile en geniş alanlarınıza  bile bu sistemleri rahatlıkla kurabilirsiniz .

Çeşitli hava koşullarında özellikle rüzgarlı havalarda bile en ufak sıkıntı çıkarmadan güvenli bir biçimde kullanımıza sunulan BFT Kollu bariyer sistemlerini uzun yıllar çalışır vaziyette tutan dayanıklı yapısı ve sistem hatalarını anında çözümleyebilmenize olanak sunan son teknoloji kontrol kartlarına sahip olması müşterilerimizin bizi tercih etmesinde ki en önemli unsurlardan olmaktadır . Satın alımlarınızdan sonra kendiniz kurulumu yapmak isterseniz müşteri temsilcilerimizden teknik destek talebi alabilir ve kolayca kurulum sağlayabilirsiniz . BFT kollu bariyer sistemleri , Uzaktan kumanda , kartlı geçişler ve plaka okuyucu sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir . İzinsiz araç geçişlerinin önüne geçebilir ve güvenliği en üst seviyede tutabilirsiniz . Daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

Bft Kollu Bariyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım Crea.Work