Dünyaca ünlü İtalyan menşeili BFT markasının güvenlik sektöründe söz sahibi olduğu alanlardan olan bariyer sistemleri arasında bulunan BFT Mantar Bariyerler ile geçiş alanlarınızı daha güvenli bir hale getirebilirsiniz . Her alanda konforlu bir yaşam için markamızın ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih eden müşterilerimize kaliteli hizmet , güvence ve uygun fiyat garantisi vermekteyiz . İhtiyaçlarınıza yönelik çeşitli mantar bariyer serilerimiz mevcut olup test edilmiş ve onaylanmış dünya çapında geçerli sertifikalara sahip ürünlerimiz firmamız güvencesi ile garanti kapsamında bulunmaktadır . Olası olumsuz durumlarda 7-24 teknik hizmet veren ekiplerimizce mağduriyet yaşamadan sizlere sunulan BFT Mantar Bariyer sistemlerimizi uzun yıllar sıkıntısız bir şekilde kullanabileceksiniz.

Mantar Bariyer Fiyatları

BFT Mantar bariyer sistemlerimizi  üç set halinde satın alabilirsiniz. İlk ürün olan easy 200-700 bollar modelimizi perseo cbd kontrol ünitesi, cellula 130 emniyet fotoseli, b lta 230 v antenli flaşör , mitto b rcn 4 kanallı kumanda, metal kütle dedektörü d 220 ve metal kütle dedektörü soketi aksesuarları ile birlikte sahip olabilirsiniz . Bir diğer modelimiz olan zincirli Privee on dissuas ps mantar bariyer sistemlerine prıvee off dissuas p. , prv- chn 10 mt zincir, cellula 130 emniyet fotoseli, mitto rcn 4 kanallı kumanda, b lta 24 v antenli flaşör, metal kütle dedektörü çift yönlü d 220 ve metal kütle dedektörü soketi aksesuarları ile birlikte sahip olabilirsiniz . Üçüncü modelimiz olan mantar bariyer sistemimiz prıvee on dıssuas ps ‘ ye prıvee off dıssuas p., prv- chn 16 mt zincir, cellula 130 emniyet fotoseli, mitto rcn 4 kanallı kumanda, b lta 24 v antenli flaşör, metal kütle dedektörü çift yönlü d 220 ve metal kütle dedektörü soketi aksesuarları ile beraber sahip olacaksınız.

Uzun yıllar kullanımlarınıza sunulan otomasyon sistemlerimizi tek tek almak yerine daha uygun fiyat garantisi ile başka hiçbir malzemeye ihtiyaç duymadan set olarak satın alabilir ve alanlarınızın güvenliğini Bft markası ile sağlayabilirsiniz.Ürün satışı sonrası teknik desteğimiz sizler için her zaman hazır olarak beklemektedir. Alanında uzman tecrübeli saha ekiplerimiz sayesinde isteğinize bağlı olarak BFT Mantar bariyerlerinin montajını firmamız yapabilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Bft Mantar Bariyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım Crea.Work