Bft Türkiye

Bft Türkiye otomatik kapı sistemleri ve akıllı ev sistemlerinde hem ev tipi hem endüstriyel alanlarda çözüm üretmek için 1999 yılında kurulmuş İtalyan firmasıdır. Bft Yetkili Servis ve yetkili satış hizmetlerini üstelenmiş olan Yay Otomasyon ve Otomatik Kapı Sistemleri 2010 yılından itibari ile ülkemizde hizmet vermek için çalışmaya başlamıştır.

Dünya çapında en çok tercih edilen otomatik kapı motorları markaların biridir ve ülkemizde lider konumdadır. Otomatik bahçe kapısı motorları, otomatik garaj kapısı motorları, seksiyonel kapı motorları, fotoselli kapı motorları, yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları , mantar bariyerler gibi bir çok alanda ürünleri bulunmaktadır.Bft otomatik kapı motoru ürünleri dünya çapında kabul gören tüm güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Tüm ürünleride canlıları kontrol ve analiz edebilen sıkıştırma önleyici sistemler ile donatılmıştır. Üstün güvenlik fotoselleri sayesinde araçlarınıza ve insanlara çarpması olanaksızdır.

Bft yetkili servis personelleri tarafından kurulan ve programlanan bft ürünlerinde hiç bir sıkıntı olmadan uzun yıllar kullanılabilir. Tüm bft ürünleri 2 yıl resmi olarak garanti altındadır.

Bft Türkiye

Bft Servis

Bft servis hizmeti alabilmek için öncelikle ürününüzün garanti kapsamı altında olduğuna emin olmalısınız . Ürününüz garanti kapsamında ise faturanızı hangi firma kestiyse o firma garanti kapsamı altında ücretsiz olarak ürününüzü onarma ve servise gelmesi gerekmektedir. Aksi bir durumda genel merkezi arayıp şikayet talebinde bulunabilirsiniz. Ürününüz garanti kapsamında değilse bft yetkili servisini arayarak ücretli olarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Bft yetkili servis telefon numarası : (0212) 441 09 29

Bft Genel Müdürlük

Bft Genel Müdürlük Adresi Neresidir ?

Şerifali Mahallesi Barbaros Caddesi 6 – Ümraniye, İstanbul

Genel müdürlük telefon numarası : 0 216 5274900

Yukarıda belirtilen adres ve telefon bilgileri genel müdürlüğ’e aittir .

Bft Otomatik Kapı Sistemleri Türkiye Hakkımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım Crea.Work