BFT Türkiye olarak firmamız 2000 yılından beri sizlere otomatik kapı sistemlerinde hizmet vermektedir. Ürün çeşitliliği ve uygun fiyat garantisi ile gelişen teknolojiye ayak uydurmak sizin elinizde.

Alanında uzman kadromuz ve saha ekiplerimiz ile 7/24 hizmet kalitesi sunmaktayız. İtalyan devi olan BFT , her alanda sizler için rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Otomatik kapı sistemleri arasında , Yana kayar kapı otomasyonları , mantar bariyer sistemleri , otomatik garaj kapısı sistemleri , Seksiyonel garaj kapısı sistemleri , Hidrolik tip kanatlı kapılar , Fotoselli kapı sistemleri , Kollu bariyer sistemleri , Elektromekanik kapı otomasyonları bulunan ürünlerimiz ile teknolojinin rahatlığa kavuştuğu alanlardan sizde faydalanabileceksiniz.

Otomatik Kapı Motorları

Ürün satışı sonrası verilen firmamızın güvencesi ile uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanım sağlayabilirsiniz. 7/24 teknik hizmet veren alanında profesyonel ekiplerimiz olası sorunlarınızı çözmek için her an hazırda beklemektedir. Alanlarınızın güvenliğini en üst seviyede tutmak için güvenle tercih edebileceğiniz BFT Otomatik Kapı sistemlerine Türkiye’nin her yerinden  sahip olabilirsiniz . Geniş , dar , basık farketmeksizin her alana uygun otomatik kapı sistemlerimiz mevcuttur.

bft kanatlı kapı motoru fiyatı

Avrupa da en çok tercih edilen markalar arasında bulunan BFT , sıradan kapılarınızı , alan girişlerinizi otomatiğe çeviren , güvenliği ve sadeliği bir arada barındıran tasarımları ile göze hoş gelen yapısıyla dikkat çekmektedir . Otomatik kapı sistemlerimizin ülkemizde bir çok kullanıcısı bulunmakla beraber olumlu geri dönüşleri sayesinde daha kaliteli hizmet verebilmekte ve olası sorunlarınızı geniş servis ağımız ile anında çözebilmekteyiz. Günlük yaşantımızın bir parçası olan teknolojik gelişmeleri en ince ayrıntısına göre analiz edip ürünlerimizi daha ileri bir seviyeye çıkarmaktayız.

Otomatik Kapı Motoru Nasıl Seçilmeli ?

Ar-ge çalışmalarımız sonucu her iklim tipine göre ürettiğimiz otomatik kapı sistemlerine sahip olmak için iletişim bölümümüzden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. BFT otomatik kapı sistemleri alanında geliştirilen motor ve otomasyon sistemlerine güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile uygun fiyat garantisi içerisinde sahip olabilirsiniz.Ev , iş yeri , otopark  girişleri , site önleri , alışveriş merkezleri , hastaneler , emniyet birimleri , bina önleri gibi her alana hitap eden ürünlerimize sahip olmak ve uzun yıllar kullanmak sizin elinizde. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Otomatik Kapı Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım Crea.Work